See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szwów chirurgicznych, materiałów opatrunkowych, buforowanego formaldehydu, wapna sodowanego, środków do odkażania skóry, wody do nawilżania tlenu oraz jałowych strzykawek wypełnionych solą fizjologiczną, hemostatyków, kaniul lokalizacyjnych oraz środków do dezynfekcji rąk
Beschreibung: Dostawa szwów chirurgicznych, materiałów opatrunkowych, buforowanego formaldehydu, wapna sodowanego, środków do odkażania skóry, wody do nawilżania tlenu oraz jałowych strzykawek wypełnionych solą fizjologiczną, hemostatyków, kaniul lokalizacyjnych oraz środków do dezynfekcji rąk w ilościach i parametrach podanych w załączniku do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa hemostatycznej, sterylnej, wchłanialnej gąbki żelatynowej- Pakiet 13
Beschreibung: Dostawa hemostatycznej, sterylnej, wchłanialnej gąbki żelatynowej w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa siatek chirurgicznych- Pakiet 14
Beschreibung: Dostawa siatek chirurgicznych w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 14
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa siatek do przepuklin- Pakiet 15
Beschreibung: Dostawa siatek do przepuklin w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 15
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa matrycy hemostatycznej- Pakiet 16
Beschreibung: Dostawa matrycy hemostatycznej w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 16
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa suchego spray i kremu z aktywnym srebrem- Pakiet 17
Beschreibung: Dostawa suchego spray i kremu z aktywnym srebrem w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 17
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa formaldehydu- Pakiet 18
Beschreibung: Dostawa formaldehydu w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 18
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa wchłanialnych opatrunków- Pakiet 19
Beschreibung: Dostawa wchłanialnych opatrunków w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 19
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa opatrunków- Pakiet 20
Beschreibung: Dostawa opatrunków w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 20
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa preparatów hemostatycznych i przeciwzrostowych- Pakiet 21
Beschreibung: Dostawa preparatów hemostatycznych i przeciwzrostowych w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 21
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa opatrunków- Pakiet 22
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 22
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa odczynników- Pakiet 23
Beschreibung: Dostawa odczynników w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 23
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa wapna sodowanego- Pakiet 24
Beschreibung: Dostawa wapna sodowanego w ilościach i parametrach podanych w załączniku numer 3 do SWZ
Interne Kennung: DL-271-77/25- Pakiet 24