See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia medycznego na potrzeby opieki kardiologicznej w SP ZOZ w Hajnówce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego do SP ZOZ w Hajnówce w ramach opieki kariologicznej. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie oraz oddanie do użytku sprzętu i wyposażenia w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie jest podzielone na 11 pakietów (części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy i Załącznik nr 2a – Parametry techniczne sprzętu medycznego, będące integralną częścią niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 123532-2026
Interne Kennung: 2026/PN/KARDIO/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Aparat EKG - 2szt i Videolaryngoskop - 2szt
Interne Kennung: LOT -0001
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Defibrylator- 2szt
Interne Kennung: LOT -0003
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Wózek zabiegowy- 2szt; Myjka do basenów - 1szt; Łóżko zabiegowe - 1szt
Interne Kennung: LOT -0004
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung, 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Zestaw Holter EKG - 1szt; Holter ciśnieniowy - 2szt
Interne Kennung: LOT -0005
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Kardiomonitor- 10szt; Jednostki centralne monitoringu w oparciu o kardiomonitory - 2szt
Interne Kennung: LOT -0006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195200 Überwachungsstation
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Łóżko szpitalne z materacem przeciwodleżynowym i szafką - 35szt
Interne Kennung: LOT -0007
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pompa infuzyjna - 10szt ; Pompa do żywienia dojelitowego - 4szt
Interne Kennung: LOT -0008
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Mobilny echokardiograf - 1szt
Interne Kennung: LOT -0009
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Ergometr kończyn górnych - 1szt; Ergometr poziomy - 1szt; Balkonik typu ambonka - 2szt; Balkonik składany - 4szt; Balkonik do chodzenia z siedziskiem - 4szt.
Interne Kennung: LOT -0011
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel