2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup stanowisk komputerowych na stanowiska pracy w procesie digitalizacji zbiorów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. Dokumentacja dotycząca zamówień publicznych jest zgodna z zasadami horyzontalnymi, zgodnie z wypracowanymi Procedurami horyzontalnymi.
Interne Kennung: POUZ-361/88/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest zakup stanowisk komputerowych na stanowiska pracy w procesie digitalizacji zbiorów. FERC.02.03-IP.01-0018/25
Interne Kennung: POUZ-361/88/2026/DZP/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner