2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen en inspecteren van transportleidingen
Beschreibung: De werkzaamheden omvatten het reinigen, inspecteren en inmeten van het riool. Het gaat om het inspecteren van de gehele streng, inclusief de putten en eventueel onbekende of niet op de tekening vermelden zijstrengen. Het inspecteren moet in de basis middels camera-inspectie worden uitgevoerd. Het vrijgekomen vuil en slib moet worden afgevoerd door opdrachtnemer. ca. 60 km aan vrij verval leidingen vanaf Ø 350 mm tot een kokerprofiel van 2650 x 2100 mm.
Interne Kennung: 371758
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na het verstrijken van deze periode heeft opdrachtgever het recht de raamovereenkomst tweemaal met één optiejaar te verlengen