See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drewna kopalnianego dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 692902-2025
Interne Kennung: PZP/MNO/00024/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03419200 Grubenholz
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 – Drewno dołowe
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w Załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/MNO/00024/2025 cz. 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 – Podkłady wąskotorowe
Interne Kennung: PZP/MNO/00024/2025 cz. 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 – Kliny drewniane, kotwy
Interne Kennung: PZP/MNO/00024/2025 cz. 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 – Podkłady kolejowe i podrozjezdnice
Interne Kennung: PZP/MNO/00024/2025 cz. 4