See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opracowanie Koncepcji rozbudowy drogi krajowej nr 9 na odcinku od końca obwodnicy Iłży do granicy województwa mazowieckiego wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach”
Beschreibung: „Opracowanie Koncepcji rozbudowy drogi krajowej nr 9 na odcinku od końca obwodnicy Iłży do granicy województwa mazowieckiego wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach”
Interne Kennung: GDDKiA.O.WA.D-3.2413.2.2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000