311758-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego, urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: Część 1 – Jednostki centralne komputerów; Część 2 – Jednostki centralne komputerów – mini PC; Część 3 – Monitory; Część 4 – Notebooki; Część 5 – Urządzenia wielofunkcyjne A4; Część 6 – Drukarki. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelJednostki centralne komputerów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 1 - Jednostki centralne komputerów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Haupteinstufung (cpv): 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowienia i opcji.
LosLOT-0002
TitelJednostki centralne komputerów – mini PC
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 2 - Jednostki centralne komputerów - mini PC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
LosLOT-0003
TitelMonitory
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 3 - Monitory. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna) - OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0004
TitelNotebooki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 4 - Notebooki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna) - OPZ.
LosLOT-0005
TitelUrządzenia wielofunkcyjne A4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 5 - Urządzenia wielofunkcyjne A4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna) - OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
LosLOT-0006
TitelDrukarka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Część 6 - Drukarka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna) - OPZ.