2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting sportpark Hogedijk - VV Egmond te Egmond-Binnen
Beschreibung: Aanleg 4 natuurgrasvelden + 1 kunstgrasveld - Verwijderen kantopsluitingen - Verwijderen wegfunderingen - Verwijderen asfaltverhardingen - Verwijderen riolering, inclusief putten - Verwijderen kolken, inclusief kolkleidingen - Verwijderen wegmeubilair - Verwijderen van lichtmasten, incl. bekabeling - Het verrichten van het benodigd grondwerk - Aanbrengen riolering - Aanbrengen drainage - Aanbrengen kolken, inclusief kolkleidingen - Aanbrengen wortelscherm - Aanbrengen wegfunderingen - Aanbrengen elementenverhardingen - Aanbrengen kantopsluitingen - Aanleg van kunstgras en natuurgras voetbalvelden - Aanbrengen wegmeubilair - Aanbrengen markeringen - Aanbrengen lichtmasten, incl. bekabeling - Het verrichten van bijkomende werkzaamheden - Het onderhouden van het werk 4189013
Interne Kennung: 23HB0407
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1