311795-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bewachungsdienste – Zajištění bezpečnostních služeb v objektech Úřadu vlády ČR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění bezpečnostních služeb v objektech Úřadu vlády ČR
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících ve fyzické nepřetržité ochraně a dohledu v objektech zadavatele uvedených v čl. 2.3 zadávací dokumentace, vyjma objektu Slavíčkova, kde budou poskytovány pouze služby pultu centralizované ostrahy. Předmětem plnění je také dodávka technologie a připojení objektu Slavíčkova na pult centralizované ochrany (dále jen „PCO“) dodavatele . Vybraný dodavatel bude pro zadavatele zajišťovat provoz PCO na objektu Slavíčkova po celou dobu plnění veřejné zakázky.
Interne KennungSPIS-2026-300
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny dle § 100 odst. 1 ZZVZ a) změna hodinové sazby b) změna sazby DPH c) změna rozsahu plnění a počtu objektů míst plnění Změna dodavatele