311868-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – 05/SŻ/26
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel05/SŻ/26
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych, postępowanie prowadzone jest z podziałem na 3 części: 1.1. CZĘŚĆ 1 – sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych; 1.2. CZĘŚĆ 2 – sukcesywne dostawy słodyczy; 1.3. CZĘŚĆ 3 – sukcesywne dostawy mąki, ryżu, kaszy, płatków śniadaniowych;
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Titelsukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych
Beschreibungsukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji
LosLOT-0002
Titelsukcesywne dostawy słodyczy
Beschreibungsukcesywne dostawy słodyczy
LosLOT-0003
Titelsukcesywne dostawy mąki, ryżu, kaszy, płatków śniadaniowych
Beschreibungsukcesywne dostawy mąki, ryżu, kaszy, płatków śniadaniowych