See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa odczynników do oznaczeń alergologicznych i specjalistycznych przeciwciał wraz z dzierżawą dwóch kompatybilnych analizatorów
Beschreibung: dostawa odczynników do oznaczeń alergologicznych i specjalistycznych przeciwciał wraz z dzierżawą dwóch kompatybilnych analizatorów na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 89/ZP/2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.