311910-2026 - Ergebnis
Polen – Informationssysteme und Server – Dostawa klastra obliczeniowego do analizy danych i AI na potrzeby projektu „W kierunku interdyscyplinarności i integracji z otoczeniem społeczno-gospodarczym – utworzenie Centrum Badań i Prac Rozwojowych BioNanoTechno Uniwersytetu w Białymstoku”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa klastra obliczeniowego do analizy danych i AI na potrzeby projektu „W kierunku interdyscyplinarności i integracji z otoczeniem społeczno-gospodarczym – utworzenie Centrum Badań i Prac Rozwojowych BioNanoTechno Uniwersytetu w Białymstoku”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa klastra obliczeniowego do analizy danych i AI w konfiguracji, liczbie elementów oraz parametrach technicznych, określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz „Szczegółowym formularzu cenowym” (załącznik nr 3 do SWZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001