311911-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Versorgungsunternehmen – Provozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Horní Slavkov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Horní Slavkov
BeschreibungPředmětem je zejména zajištění provozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Horní Slavkov. Cílem zadavatele v rámci tohoto zadávacího řízení je vybrat odborného správce a provozovatele soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Horní Slavkov, s nímž bude uzavřena pachtovní smlouva, jejíž návrh tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Provozovatel soustavy zásobování tepelnou energií bude vyrábět tepelnou energii v propachtovaných zdrojích tepelné energie a dodávat ji zadavateli coby propachtovateli a dalším odběratelům.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní koncese na služby zadávaná v otevřeném řízení.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65000000 Versorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungProvozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Horní Slavkov