See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyrobów medycznych oraz produktów farmaceutycznych; UCZKIN.ZP.06.2026.EU
Beschreibung: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych oraz produktów farmaceutycznych, podzielonych na 44 części, do Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.
Interne Kennung: UCZKIN.ZP.06.2026.EU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Jednorazowe materiały laboratoryjne do pobierania i przechowywania próbek biologicznych
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Jednorazowa osłona materaca
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Nakłuwacze jednorazowe do pozyskiwania próbek
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Jednorazowe narzędzia laboratoryjne
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Jednorazowe resuscytatory i akcesoria do wentylacji noworodków
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Sterylne wzierniki ginekologiczne jednorazowe z oświetleniem LED
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Igły kulowe
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Wysokochłonne wkładki absorpcyjne
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Sterylne końcówki do mikropipet
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Jednorazowe podkłady poporodowe
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Cewniki do transferu zarodków
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Strzykawki do gazometrii
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: Sterylne butelki laboratoryjne 50 ml z podziałką
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Jednorazowe kaniule, igły i akcesoria do dostępu naczyniowego i procedur medycznych
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: Torby jednorazowe na wymiociny z uchwytem zamykającym
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: Centralne cewniki naczyniowe
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: Syntetyczne szwy chirurgiczne
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: Głowice do nieinwazyjnej wentylacji noworodków
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: Akcesoria monitorujące proces sterylizacji
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: Cewniki i drenaże do zabiegów wewnątrznaczyniowych
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: Jednorazowe trokary optyczne
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: Sprzęt i akcesoria do terapii oddechowej noworodków
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: Balony do tamponady poporodowej
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: Jednorazowe próżnociągi położnicze
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: Jałowa taśma opatrunkowa
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: Zestaw do preparacji nasienia
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: Plastikowe szalki kompatybilne z systemem Kitazato
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: Skrobaczki ginekologiczne
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Beschreibung: Zestawy do procedur wspomaganego rozrodu i embriotransferu
Los: LOT-0031
Titel: Część 31
Beschreibung: Żel do zapobiegania lub zmniejszania powstawania zrostów pooperacyjnych
Los: LOT-0032
Titel: Część 32
Beschreibung: Insulina do wstrzykiwań
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0033
Titel: Część 33
Beschreibung: Immunoglobulina
Los: LOT-0034
Titel: Część 34
Beschreibung: Dinoproston żel
Los: LOT-0035
Titel: Część 35
Beschreibung: Wysokooczyszczone immunoglobuliny ludzkie
Los: LOT-0036
Titel: Część 36
Beschreibung: Wodny roztwór glukozy
Los: LOT-0037
Titel: Część 37
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0038
Titel: Część 38
Beschreibung: Poractant alfa
Los: LOT-0039
Titel: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40
Beschreibung: Żywność i preparaty medyczne dla niemowląt i wcześniaków
Los: LOT-0041
Titel: Część 41
Beschreibung: Remifentanilum
Los: LOT-0042
Titel: Część 42
Beschreibung: Matryce kolagenowe
Los: LOT-0043
Titel: Część 43
Beschreibung: Immunoglobulina w ampułkostrzykawkach