311939-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – Kulturní a kreativní centrum VARY&TE - vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKulturní a kreativní centrum VARY&TE - vybavení
BeschreibungPředmětem zakázky je vybavení centra VARY&TE nábytkem, technickým vybavením a IT vybavením. Zakázka je rozdělena na tři části: Část A - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka nábytku Část B - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka technického vybavení Část C - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka IT vybavení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39162000 Lehrmaterial, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 44510000 Werkzeug, 37810000 Handwerksbedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka nábytku
BeschreibungPředmětem zakázky je vybavení centra VARY&TE nábytkem.
Interne KennungČást A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39200000 Ausstattung und Zubehör
LosLOT-0003
TitelČást C - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka IT vybavení
BeschreibungPředmětem zakázky je vybavení centra VARY&TE IT vybavením.
Interne KennungČást C
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 32321200 Audiovisuelle Geräte
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje změnu předmětu plnění: zadavatel bude akceptovat záměnu jedné nebo více položek v soupise vybavení v případě, že nabízené plnění představuje srovnatelný druh vybavení ve vztahu k nahrazovaným položkám, cena vybavení je ve vztahu k nahrazovaným položkám stejná nebo nižší, vybavení podle nových položek je ve vztahu k nahrazovaným položkám kvalitativně stejné nebo vyšší.
LosLOT-0002
TitelČást B - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka technického vybavení
BeschreibungPředmětem zakázky je vybavení centra VARY&TE technickým vybavením.
Interne KennungČást B
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 44510000 Werkzeug, 37810000 Handwerksbedarf