See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowych zamiatarek wielozadaniowych dla Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zakup fabrycznie nowych zamiatarek wielofunkcyjnych w szczególności: Część 1 - Fabrycznie nowa zamiatarka uliczna. Część 2 - Fabrycznie nowe dwie zamiatarki chodnikowe. Pełen opis przedmiotu zamówienia stanowią odpowiednio załączniki nr 1 i nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 639873-2024
Interne Kennung: 14/2024/ZOMM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge, 34144431 Saugkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa fabrycznie nowej zamiatarki drogowej z osprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej zamiatarki drogowej z osprzętem. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do Bazy transportowej Zamawiającego mieszczącej się w Mysłowicach przy ul. K. Miarki 36-38. Pojazd musi spełniać warunki techniczne wymagane dla pojazdu wolnobieżnego w ruchu drogowym na drogach publicznych RP, posiadać odpowiednie certyfikaty i deklaracje zgodności z normami i przepisami obowiązującymi dla tego rodzaju pojazdów. Pełen opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. 1 do SWZ
Interne Kennung: 14/2024/ZOMM/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: dostawa fabrycznie nowych zamiatarek chodnikowych z osprzętem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych dwóch zamiatarek chodnikowych z osprzętem. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do Bazy transportowej Zamawiającego mieszczącej się w Mysłowicach przy ul. K. Miarki 36-38. Pojazdy muszą spełniać warunki techniczne wymagane dla pojazdu wolnobieżnego w ruchu drogowym na drogach publicznych RP, posiadać odpowiednie certyfikaty i deklaracje zgodności z normami i przepisami obowiązującymi dla tego rodzaju pojazdów. Pełen opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 14/2024/ZOMM/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
Menge: 2 Stück