See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Meubilair voor Stichting Fluvium Openbaar Onderwijs en Stichting Trivium ism Contractables
Beschreibung: Europese aanbesteding van nieuwe Raamovereenkomsten voor Meubilair voor Stichting Fluvium Openbaar Onderwijs en Stichting Trivium, hierna Opdrachtgevers te noemen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000