312031-2026 - Auftragsänderung
Polen – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Rozbudowa al. Unii Lubelskiej w Lublinie na odcinku od ronda Lubelskiego Lipca '80 do wysokości zjazdu na teren „VIVO! Lublin” wraz z rozbiórką i budową obiektów mostowych na rzece Bystrzycy
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa al. Unii Lubelskiej w Lublinie na odcinku od ronda Lubelskiego Lipca '80 do wysokości zjazdu na teren „VIVO! Lublin” wraz z rozbiórką i budową obiektów mostowych na rzece Bystrzycy
BeschreibungZakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje zrealizowanie robót związanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami oraz zasadami i warunkami bhp, po wytyczeniu robót przez uprawnionego geodetę, a w szczególności: 1. Zakres robót drogowych: 1.1. przebudowa i rozbudowa drogi (jezdnie, chodniki, drogi dla rowerów, zjazdy, zatoki autobusowe), 1.2. przebudowa i rozbudowa dróg bocznych, 1.3. rozbiórka i budowa obiektów mostowych na rzece Bystrzycy, 1.4. budowa i przebudowa kanalizacji deszczowej, 1.5. przebudowa sieci wodociągowej w zakresie kolizji, 1.6. przebudowa sieci gazowej w zakresie kolizji, 1.7. budowa i przebudowa oświetlenia drogowego, 1.8. przebudowa sieci telekomunikacyjnych, 1.9. przebudowa sieci elektroenergetycznych w zakresie kolizji, 1.10. budowa kanału technologicznego, 1.11. budowa i przebudowa sygnalizacji świetlnych 1.12. opracowanie aktualizacji stałej organizacji ruchu wraz z zatwierdzeniem oraz wykonanie oznakowania poziomowego i pionowego, 1.13. wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, 1.14. modernizacja terenów zielonych (odtworzenie trawników, nasadzeń drzew i krzewów) 1.15. wykonanie elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci), 1.16. roboty wykończeniowe, 2. Zakres robót transportowych: 2.1. przebudowa trakcji trolejbusowej, 2.2. budowa przyłączy dla punktów Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (DIP) oraz biletomatów, 2.3. dostawa i montaż punktów Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (DIP), 2.4. dostawa i montaż biletomatów, 2.5. dostawa i montaż wiat przystankowych.
Interne KennungDZ-P.231.1.15.2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45233320 Fundamentierungsarbeiten für Landstraßen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45316200 Installation von Signalanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa al. Unii Lubelskiej w Lublinie.
BeschreibungRozbudowa al. Unii Lubelskiej w Lublinie na odcinku od ronda Lubelskiego Lipca '80 do wysokości zjazdu na teren „VIVO! Lublin” wraz z rozbiórką i budową obiektów mostowych na rzece Bystrzycy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233320 Fundamentierungsarbeiten für Landstraßen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45316200 Installation von Signalanlagen