2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń, oprogramowania i licencji w ramach transformacji cyfrowej Białostockiego Centrum Onkologii – Cześć 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń, oprogramowania i licencji, w ramach transformacji cyfrowej Białostockiego Centrum Onkologii, w częściach: Część 1: Dostawa wraz z migracją i wdrożeniem systemu obsługi poczty elektronicznej BCO. Część 2: Stacje robocze. Część 3: Stacje robocze. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 122505-2026
Interne Kennung: DZP.261.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wraz z migracją i wdrożeniem systemu obsługi poczty elektronicznej BCO oraz dostawę stacji roboczych typu All-in-one, wynika z postanowień umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0050/25/KPO/2/2025/509 o objęcie wsparciem przedsięwzięcia pn. „Transformacja cyfrowa Białostockiego Centrum Onkologii”, realizowanego w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, finansowanej ze środków Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności oraz założeń przyjętych dla inwestycji D1.1.2. Zgodnie z Regulaminem wyboru przedsięwzięć do objęcia wsparciem (nabór KPOD.07.03-IP.10-001/25), rzeczowa realizacja przedsięwzięcia musi zakończyć się najpóźniej do dnia 31 maja 2026 r. Termin ten ma charakter graniczny i jego niedotrzymanie będzie skutkować nieosiągnięciem wskaźników projektu, a w konsekwencji zagrożeniem dla prawidłowego rozliczenia środków KPO. Przedmiotowe zamówienie obejmuje złożony i wieloetapowy zakres, na który składają się dostawy, usługi wdrożeniowe, migracyjne oraz konfiguracyjne, których realizacja wymaga odpowiedniego czasu, koordynacji działań po stronie Wykonawcy oraz zapewnienia ciągłości funkcjonowania kluczowych systemów informatycznych Zamawiającego, w szczególności systemu poczty elektronicznej. W związku z tym realizacja zamówienia musi odbywać się w sposób rozłożony w czasie, z zachowaniem odpowiednich procedur testowych i zabezpieczających. Mając na uwadze powyższe oraz obowiązek zakończenia rzeczowej realizacji przedsięwzięcia w terminie wynikającym z Regulaminu, Zamawiający dąży do zabezpieczenia możliwie najdłuższego okresu realizacji zamówienia, co pozwoli na jego wykonanie z należytą starannością, zgodnie z wymaganiami projektu, zasadami cyberbezpieczeństwa oraz harmonogramem realizacji inwestycji D1.1.2. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem uzasadnione koniecznością zapewnienia Wykonawcom odpowiedniego czasu na prawidłową realizację wszystkich elementów zamówienia oraz dbałością o efektywne i terminowe wykorzystanie środków publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48811000 E-Mail-System
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 30213000 Personalcomputer, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia
Beschreibung: Dostawa wraz z migracją i wdrożeniem systemu obsługi poczty elektronicznej BCO. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.1 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 zamówienia
Beschreibung: Stacje robocze. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.2 do SWZ.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 zamówienia
Beschreibung: Stacje robocze. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.3 do SWZ.
Interne Kennung: 3