2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leków dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi 24-miesięczna sukcesywna dostawa leków, produktów farmaceutycznych i wyrobów medycznych określonych w załączniku nr 2 do SWZ dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim dla każdego z 4 pakietów. Miejsce wykonywania zamówienia: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Mossego 3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski – Apteka szpitalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 26. Leki 10
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi 24-miesięczna sukcesywna dostawa leków, produktów farmaceutycznych i wyrobów medycznych określonych w załączniku nr 2 do SWZ dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim. Miejsce wykonywania zamówienia: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Mossego 3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski – Apteka szpitalna.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 14. Rekombinowany czynnik krzepnięcia
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 20. Immunoglobuliny anty- D
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 2. Leki przeciwdrobnoustrojowe
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung