See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów zmieszanych, segregowanych i innych pochodzących z realizacji usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych i innych z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów pochodzących z realizacji usług świadczonych przez Spółkę w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości obsługiwanych przez Zamawiającego (dotyczy głównie nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy) m.in. na instalację mechaniczno – biologicznego przetwarzania odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j.: Dz.U. z 2023r., poz. 1587 ze zm.). Zamówienie obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także zagospodarowanie innych odpadów segregowanych, w tym odpadów wielkogabarytowych, odpadów zielonych oraz bioodpadów. Szczegółowo wykaz (rodzaje) oraz prognozowana waga poszczególnych rodzajów odpadów zostały wskazane w tabelach dotyczących poszczególnych części. Odpady, które zamawiający będzie dostarczał do instalacji to odpady pochodzące z realizacji usługi związanej z odbieraniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, z którymi Zamawiający ma zawarte umowy cywilnoprawne, jednak Zamawiający dopuszcza sporadyczne dostarczenie odpadów pochodzących również z nieruchomości zamieszkałych, w szczególności w przypadku awarii lub wystąpienia siły wyższej uniemożliwiającej ich zagospodarowanie w dedykowanych instalacjach. Część I obejmuje zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie innych odpadów segregowanych, w tym odpadów wielkogabarytowych, zielonych i bioodpadów, tj. wykonywanie usług w zakresie: a) mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych oraz wydzielenia ze zmieszanych odpadów komunalnych frakcji nadających się w całości lub w części do odzysku; b) przetwarzania selektywnie zebranych odpadów zielonych i innych bioodpadów zgodnie z ustawą o odpadach, (tj.: Dz.U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.); c) prowadzenia mechaniczno-biologicznego procesu przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (frakcja podsitowa 0-80 mm) zgodnie ustawą o odpadach, (tj.: Dz.U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.); frakcja nadsitowa (> 80 mm) o wymaganej przez aktualne przepisy prawa kaloryczności winna zostać przekazana do zagospodarowania jako paliwo alternatywne; d) składowania odpadów po procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (stabilizat); e) wysortowania ze zmieszanych odpadów opakowaniowych i odpadów surowców wtórnych z przeznaczeniem ich do odzysku; f) prognozowana ilość oraz rodzaj odpadów przeznaczonych do przetwarzania jest zawarta w tabeli zamieszczonej poniżej oraz formularzu cenowym i wynosi łącznie około: - 1 772 Mg; g) Zamawiający zastrzega, że podane ilości są ilościami szacunkowymi, obrazują możliwą wielkość i zakres przedmiotu zamówienia oraz mogą być pomocne na etapie przygotowania oferty; Część II obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także zagospodarowanie innych odpadów segregowanych, w tym odpadów wielkogabarytowych, odpadów zielonych oraz bioodpadów, tj. wykonywanie usług w zakresie: a) mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych oraz wydzielenia ze zmieszanych odpadów komunalnych frakcji nadających się w całości lub w części do odzysku; b) przetwarzania selektywnie zebranych odpadów zielonych i innych bioodpadów zgodnie z ustawą o odpadach, (tj.: Dz.U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.); c) prowadzenia mechaniczno-biologicznego procesu przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (frakcja podsitowa 0-80 mm) zgodnie ustawą o odpadach, (tj.: Dz.U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.); frakcja nadsitowa (> 80 mm) o wymaganej przez aktualne przepisy prawa kaloryczności winna zostać przekazana do zagospodarowania jako paliwo alternatywne; d) składowania odpadów po procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (stabilizat); e) wysortowania ze zmieszanych odpadów opakowaniowych i odpadów surowców wtórnych z przeznaczeniem ich do odzysku; f) sortowania zmieszanych odpadów opakowaniowych i odpadów zbieranych u źródła z przeznaczeniem ich do odzysku; g) składowania odpadów (odpady o kodzie 20 03 99); h) zagospodarowania pozostałych rodzajów odpadów, w tym odpadów remontowo-budowlanych; i) prognozowana ilość oraz rodzaj odpadów przeznaczonych do przetwarzania jest zawarta w tabeli zamieszczonej na końcu poniżej oraz formularzu cenowym i wynosi łącznie około – 3 959 Mg; j) Zamawiający zastrzega, że podane ilości są ilościami szacunkowymi, obrazują możliwą wielkość i zakres przedmiotu zamówienia oraz mogą być pomocne na etapie przygotowania oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 658963-2024
Interne Kennung: 11/PZ/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie innych odpadów segregowanych, w tym odpadów wielkogabarytowych, zielonych i bioodpadów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów pochodzących z realizacji usług świadczonych przez Spółkę w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości obsługiwanych przez Zamawiającego (dotyczy głównie nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy) m.in. na instalację mechaniczno – biologicznego przetwarzania odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j.: Dz.U. z 2023r., poz. 1587 ze zm.). Zamówienie obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także zagospodarowanie innych odpadów segregowanych, w tym odpadów wielkogabarytowych, odpadów zielonych oraz bioodpadów. Szczegółowo wykaz (rodzaje) oraz prognozowana waga poszczególnych rodzajów odpadów zostały wskazane w tabeli "Rodzaje odpadów i prognozowane ilości dla części 1". Odpady, które zamawiający będzie dostarczał do instalacji to odpady pochodzące z realizacji usługi związanej z odbieraniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, z którymi Zamawiający ma zawarte umowy cywilnoprawne, jednak Zamawiający dopuszcza sporadyczne dostarczenie odpadów pochodzących również z nieruchomości zamieszkałych, w szczególności w przypadku awarii lub wystąpienia siły wyższej uniemożliwiającej ich zagospodarowanie w dedykowanych instalacjach. Przedmiot zamówienia dla części I obejmuje w szczególności wykonywanie usług w zakresie: a) mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych oraz wydzielenia ze zmieszanych odpadów komunalnych frakcji nadających się w całości lub w części do odzysku; b) przetwarzania selektywnie zebranych odpadów zielonych i innych bioodpadów zgodnie z ustawą o odpadach, (tj.: Dz.U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.); c) prowadzenia mechaniczno-biologicznego procesu przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (frakcja podsitowa 0-80 mm) zgodnie ustawą o odpadach, (tj.: Dz.U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.); frakcja nadsitowa (> 80 mm) o wymaganej przez aktualne przepisy prawa kaloryczności winna zostać przekazana do zagospodarowania jako paliwo alternatywne; d) składowania odpadów po procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (stabilizat); e) wysortowania ze zmieszanych odpadów opakowaniowych i odpadów surowców wtórnych z przeznaczeniem ich do odzysku; f) prognozowana ilość oraz rodzaj odpadów przeznaczonych do przetwarzania jest zawarta w tabeli zamieszczonej poniżej oraz formularzu cenowym i wynosi łącznie około: - 1 772 Mg
Interne Kennung: 11/PZ/2024 część I
Menge: 1 772 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także zagospodarowanie innych odpadów segregowanych, w tym odpadów wielkogabarytowych, odpadów zielonych oraz bioodpadów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów pochodzących z realizacji usług świadczonych przez Spółkę w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości obsługiwanych przez Zamawiającego (dotyczy głównie nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy) m.in. na instalację mechaniczno – biologicznego przetwarzania odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j.: Dz.U. z 2023r., poz. 1587 ze zm.). Zamówienie obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także zagospodarowanie innych odpadów segregowanych, w tym odpadów wielkogabarytowych, odpadów zielonych oraz bioodpadów. Szczegółowo wykaz (rodzaje) oraz prognozowana waga poszczególnych rodzajów odpadów zostały wskazane w tabeli "Rodzaje odpadów i prognozowane ilości dla części 2" Odpady, które zamawiający będzie dostarczał do instalacji to odpady pochodzące z realizacji usługi związanej z odbieraniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, z którymi Zamawiający ma zawarte umowy cywilnoprawne, jednak Zamawiający dopuszcza sporadyczne dostarczenie odpadów pochodzących również z nieruchomości zamieszkałych, w szczególności w przypadku awarii lub wystąpienia siły wyższej uniemożliwiającej ich zagospodarowanie w dedykowanych instalacjach. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonywanie usług w zakresie: a) mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych oraz wydzielenia ze zmieszanych odpadów komunalnych frakcji nadających się w całości lub w części do odzysku; b) przetwarzania selektywnie zebranych odpadów zielonych i innych bioodpadów zgodnie z ustawą o odpadach, (tj.: Dz.U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.); c) prowadzenia mechaniczno-biologicznego procesu przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (frakcja podsitowa 0-80 mm) zgodnie ustawą o odpadach, (tj.: Dz.U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.); frakcja nadsitowa (> 80 mm) o wymaganej przez aktualne przepisy prawa kaloryczności winna zostać przekazana do zagospodarowania jako paliwo alternatywne; d) składowania odpadów po procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (stabilizat); e) wysortowania ze zmieszanych odpadów opakowaniowych i odpadów surowców wtórnych z przeznaczeniem ich do odzysku; f) sortowania zmieszanych odpadów opakowaniowych i odpadów zbieranych u źródła z przeznaczeniem ich do odzysku; g) składowania odpadów (odpady o kodzie 20 03 99); h) zagospodarowania pozostałych rodzajów odpadów, w tym odpadów remontowo-budowlanych; i) prognozowana ilość oraz rodzaj odpadów przeznaczonych do przetwarzania jest zawarta w tabeli zamieszczonej na końcu poniżej oraz formularzu cenowym i wynosi łącznie około – 3 959 Mg;
Interne Kennung: 11/PZ/2024 część II
Menge: 3 959 Tonnen