See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych pojazdów samochodowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pojazdów samochodowych, w ilościach i częściach nw.: Część 1 - Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego 5-miejscowego Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 34110000-1 samochody osobowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy, której projekt stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Część 2 - Dostawa 7 sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych do 3,5t (N1) 5-miejscowych Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 34136100-0 lekkie samochody półciężarowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy, której projekt stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 137998-2026
Interne Kennung: 3/26/KB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego 5-miejscowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy, której projekt stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 7 sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych do 3,5 t ( N1) 5-miejscowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy, której projekt stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: cz.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
Menge: 7 Stück