312167-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa przełączników sieciowych dla Urzędu Regulacji Energetyki.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przełączników sieciowych dla Urzędu Regulacji Energetyki.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych dla Urząd Regulacji Energetyki. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym podziałem: Część I - Dostawa przełączników FC; Część II - Dostawa przełączników LAN. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ pn. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy zgodnie z pkt 9.18 SWZ. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.5.2026.MMa
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Dostawa przełączników FC
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. przełączników FC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ tabeli nr 1.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.5.2026.MMa - część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Dostawa przełączników LAN
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. przełączników LAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ tabeli nr 2.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.5.2026.MMa - część II