See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odprowadzenie wód będących skutkiem opadów atmosferycznych z pasa drogowego dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
Beschreibung: 1. Zamówienie dotyczy wykonania usługi w zakresie odprowadzania wód opadowych i roztopowych będących skutkiem opadów atmosferycznych z powierzchni dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla za pomocą urządzeń kanalizacyjnych. 2. W ramach wykonywanej usługi Wykonawca zobowiązany będzie do: 1) zapewnienia zdolności posiadanych urządzeń kanalizacyjnych do przyjęcia wód opadowych i roztopowych będących skutkiem opadów atmosferycznych w ilości równej deszczowi miarodajnemu o współczynniku P=20% (deszcz pięcioletni) zgodnie z zaprojektowanymi i wykonanymi urządzeniami kanalizacyjnymi Wykonawcy. 2) zapewnienia odbioru w sposób ciągły i niezawodny wód opadowych i roztopowych będących skutkiem opadów atmosferycznych, o stanie i składzie określonym w odrębnych przepisach, 3) zaprawiania, utrzymania i konserwacji urządzeń, będących jego własnością lub znajdujących się w jego posiadaniu, 4) odpłatnego usuwania awarii urządzeń kanalizacyjnych, znajdujących się w posiadaniu Odbiorcy, na jego zlecenie, z wyjątkiem awarii, w/w urządzeń powstałych z winy Wykonawcy, usuwanych przez Wykonawcę nieodpłatnie, 5) prowadzenia regularnej kontroli jakości odprowadzanych wód opadowych i roztopowych oraz kontrolę przestrzegania warunków wprowadzania takich wód do urządzeń kanalizacji deszczowej, 6) Informowania Odbiorcy corocznie o zmianie wysokości wskaźnika średniej rocznej sumy opadów atmosferycznych na terenie miasta Kędzierzyna-Koźla w okresie ostatnich 10 lat.
Interne Kennung: ZP.271.1.117.2025.DM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90733500 Dränage von Oberflächengewässerverschmutzungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90733500 Dränage von Oberflächengewässerverschmutzungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odprowadzenie wód będących skutkiem opadów atmosferycznych z pasa drogowego dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle.
Beschreibung: Zakres zamówienia. 1. Zamówienie dotyczy wykonania usługi w zakresie odprowadzania wód opadowych i roztopowych będących skutkiem opadów atmosferycznych z powierzchni dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla za pomocą urządzeń kanalizacyjnych. 2. W ramach wykonywanej usługi Wykonawca zobowiązany będzie do: 1) zapewnienia zdolności posiadanych urządzeń kanalizacyjnych do przyjęcia wód opadowych i roztopowych będących skutkiem opadów atmosferycznych w ilości równej deszczowi miarodajnemu o współczynniku P=20% (deszcz pięcioletni) zgodnie z zaprojektowanymi i wykonanymi urządzeniami kanalizacyjnymi Wykonawcy. 2) zapewnienia odbioru w sposób ciągły i niezawodny wód opadowych i roztopowych będących skutkiem opadów atmosferycznych, o stanie i składzie określonym w odrębnych przepisach, 3) zaprawiania, utrzymania i konserwacji urządzeń, będących jego własnością lub znajdujących się w jego posiadaniu, 4) odpłatnego usuwania awarii urządzeń kanalizacyjnych, znajdujących się w posiadaniu Odbiorcy, na jego zlecenie, z wyjątkiem awarii, w/w urządzeń powstałych z winy Wykonawcy, usuwanych przez Wykonawcę nieodpłatnie, 5) prowadzenia regularnej kontroli jakości odprowadzanych wód opadowych i roztopowych oraz kontrolę przestrzegania warunków wprowadzania takich wód do urządzeń kanalizacji deszczowej, 6) Informowania Odbiorcy corocznie o zmianie wysokości wskaźnika średniej rocznej sumy opadów atmosferycznych na terenie miasta Kędzierzyna-Koźla w okresie ostatnich 10 lat.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość w trakcie trwania umowy w ramach „prawa opcji" zwiększenie do 30% wielkości/wartości powierzchni zanieczyszczonych o trwałej nawierzchni. Prawo opcji rozliczane będzie wg Cennika.