2. Verfahren
Verfahren
Titel: AV middelen voor hybride vergaderruimtes
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst voor het uitvoeren van de Opdracht zoals omschreven en nader gespecificeerd in de Aanbestedingsdocumenten met één Inschrijver die binnen de gestelde kaders van het aanbestedingsrecht de economisch meest voordelige Inschrijving voor de Opdracht heeft gedaan. De economische meest voordelige Inschrijving wordt vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteit verhouding. Een Inschrijving indienen op delen of een deel van de opdrachtomschrijving is niet mogelijk. € 1.450.000,--
Interne Kennung: 202339
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst voor het uitvoeren van de Opdracht zoals omschreven en nader gespecificeerd in de Aanbestedingsdocumenten met één Inschrijver die binnen de gestelde kaders van het aanbestedingsrecht de economisch meest voordelige Inschrijving voor de Opdracht heeft gedaan. De economische meest voordelige Inschrijving wordt vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteit verhouding. Een Inschrijving indienen op delen of een deel van de opdrachtomschrijving is niet mogelijk.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Beschrijvend document