2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronizace centrální evidence a správy majetku Středočeského kraje – část C – Dodávka HW pro skenování energetické náročnosti budov
Beschreibung: Zadavatel požaduje, aby dodavatel v rámci veřejné zakázky poskytl zadavateli následující služby a dodávky: a) Část C – Dodávka HW pro skenování energetické náročnosti budov 1. Dodávka HW pro skenování energetické náročnosti budov; 2. Řádné odborné proškolení obsluhy z řad zaměstnanců zadavatele – KÚSK (3-5 osob) vč. potřebných certifikací a licencí (např. pro drony, které mají záznamové zařízení atd.); 3. Dodávka SW pro vizualizaci získaných dat vč. zaškolení; 4. Dodávka PC stanice pro zpracování získaných dat; 5. Předávací protokol bude požadován v den převzetí dodávky zadavatelem (objednatelem) včetně technických listů pro každou dodanou technologii a souvisejících návodů. Rozpis dílčích položek předmětu plnění odpovídající výše uvedeným bodům 1. - 5. je patrný z Přílohy č. 4 zadávací dokumentace – Položkový rozpočet.
Interne Kennung: Elektronizace centrální evidence a správy majetku Středočeského kraje – část C – Dodávka HW pro skenování energetické náročnosti budov
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner, 38636000 Optische Fachinstrumente, 48318000 Scannersoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001