See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych i kompletnych przenośników taśmowych o szerokości taśmy 1200mm i długości 200 m (kompletne przenośniki wraz z taśmami transportowymi i trasami) – zgodnie z postanowieniami SWZ.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych i kompletnych przenośników taśmowych o szerokości taśmy 1200mm i długości 200 m (kompletne przenośniki wraz z taśmami transportowymi i trasami) – zgodnie z postanowieniami SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ. 4. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 529824-2025
Vorherige Bekanntmachung: 596375-2025
Vorherige Bekanntmachung: 656264-2025
Vorherige Bekanntmachung: 672683-2025
Vorherige Bekanntmachung: 697727-2025
Interne Kennung: 3310 HZP MWI 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417200 Fördereinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych i kompletnych przenośników taśmowych o szerokości taśmy 1200mm i długości 200 m (kompletne przenośniki wraz z taśmami transportowymi i trasami) – zgodnie z postanowieniami SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.