31229-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bereitstellung von Software – Zajištění prodloužení licencí Microsoft na období 3 let
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění prodloužení licencí Microsoft na období 3 let
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění zprostředkování všech služeb poskytovaných společností Microsoft vyplývajících z licenčního modelu Microsoft Enterprise Agreement (Subscription) a úplatné nabytí uživatelských práv k softwarovým produktům v programu Microsoft Enterprise Agreement Subscription (MS EAS) na období 3 let pro statutární město Pardubice, Úřady městských obvodů Pardubice I, II, III, IV, V, IV, VII a VIII a Městskou policii Pardubice. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungIS/033/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001