312300-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Zakup i dostawa oleju napędowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa oleju napędowego
BeschreibungZakup i sukcesywna dostawa, na rzecz Spółki i SPZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie, 3400 ton oleju napędowego, w tym 3200 ton – ON A, do 200 ton oleju napędowego o „polepszonych właściwościach niskotemperaturowych – ON B, w przypadku spadku temperatury powietrza.
Interne KennungNZ.26.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP – tzw. procedury „odwróconej”.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWspólny zakup i sukcesywna dostawa, na rzecz Spółki i SPZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie, 3400 ton oleju napędowego, w tym 3200 ton – ON A, do 200 ton oleju napędowego o „polepszonych właściwościach niskotemperaturowych – ON B, w przypadku spadku temperatury powietrza