See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania koncepcji i dokumentacji projektowej budynku, w którym powstanie Centrum Medyczne na terenie Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku – COPERNICUS PL Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania koncepcji i dokumentacji projektowej budynku, w którym powstanie Centrum Medyczne na terenie Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku – COPERNICUS PL Sp. z o.o. zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia ( zwanym dalej OPZ) – zał. nr 2 do OPiW wraz z załącznikami. Sposób realizacji zamówienia określa również załącznik nr 3 do OPiW- Projekt umowy wraz z załącznikami. Nazwa Inwestycji: Poprawa dostępności do wysokiej jakości usług poprzez utworzenie na terenie Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku Interdyscyplinarnego Centrum Medycznego w celu zapewnienia kompleksowej i koordynowanej opieki dla pacjentów w różnych grupach wiekowych. 2.Opis przedmiotu zamówienia- zał. 2 do OPiW zawiera opis potrzeb Zamawiającego i cechy charakterystyczne usługi, jednocześnie jest to dokument stanowiący minimalne wymagania dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i poza wskazanymi w załączniku punktami, nie podlega negocjacjom.
Interne Kennung: D10.251.10.C.2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania koncepcji i dokumentacji projektowej budynku, w którym powstanie Centrum Medyczne na terenie Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku – COPERNICUS PL Sp. z o.o. zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia ( zwanym dalej OPZ) – zał. nr 2 do Opisu Potrzeb i Wymagań - OPiW wraz z załącznikami. Sposób realizacji zamówienia określa również załącznik nr 3 do OPiW- Projekt umowy wraz z załącznikami. 2. We wszystkich zapisach OPiW oraz jej załącznikach, w których wskazane są znaki towarowe, parametry, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp oraz gdy opisano przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych, systemów referencji, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 3. Na podstawie art. 257 pkt. 1 Zamawiający informuje, iż może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. 4.Podstawy wykluczenia Wykonawców z postępowania wskazano:- w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, które wystąpiły w odpowiednim okresie określonym w art.111 ustawy Pzp- w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.- w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 5. Zamawiający nie żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 6. Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia jest wniesienie wadium w prawidłowej wysokości 30.000,00 PLN. Wadium wnosi się po uzyskaniu zaproszenia do składania ofert ostatecznych, przed upływem terminu składania ofert ostatecznych i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą. Termin związania ofertą będzie wynosił 90 dni, licząc od upływu terminu składania ofert ostatecznych.