2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding Afvalstromen
Beschreibung: De Fryske Marren is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor verschillende verwerkingsdiensten. Het gaat om verwerkingsdiensten voor afvalstromen die ingezameld worden op de milieustraten van opdrachtgever. De volgende perceelindeling is van toepassing op deze aanbesteding: 1. Hout 2. Bouw en sloop (BSA) 3. Kunststof 4. Metaal 5. Veegvuil 6. Matrassen Voor de omvang van de opdracht wordt er verwezen naar hoofdstuk 1 (paragraaf 1.1) van de offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Fryske Marren voert een Europese openbare aanbestedingsprocedure uit. Dit betekent dat iedereen die aan de eisen voldoet, een inschrijving kan indienen. Uw inschrijving is eenmalig en definitief, waardoor geen ruimte is voor onderhandelingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hout
Beschreibung: • Transport: opdrachtgever transporteert de afvalstoffen zelf naar de ontvangstlocatie van inschrijver. • Verwerking: inschrijver verwerkt de door opdrachtgever aangeleverde afvalstoffen. Voor de omvang van de opdracht wordt er verwezen naar hoofdstuk 1 (paragraaf 1.1) van de offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, namelijk 1 oktober 2025 tot en met 30 september 2027, met twee opties tot verlenging van één jaar: 1. Eenzijdige verlenging door opdrachtgever van één jaar tot en met 30 september 2028 2. Tweezijdige verlenging van één jaar tot en met 30 september 2029
Los: LOT-0002
Titel: Bouw en sloop (BSA)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kunststof
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Metaal
Beschreibung: • Transport: inschrijver haalt de afvalstoffen (op afroep) op vanaf de milieustraten. Inschrijver transporteert de afvalstoffen naar de verwerkingslocatie. • Inzamelmiddelen: inschrijver stelt de inzamelmiddelen beschikbaar ten behoeve van de milieustraten. • Verwerking: inschrijver verwerkt de van opdrachtgever afkomstige afvalstoffen. Voor de omvang van de opdracht wordt er verwezen naar hoofdstuk 1 (paragraaf 1.1) van de offerteaanvraag.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Veegvuil
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Matrassen
Beschreibung: • Transport: inschrijver haalt de afvalstoffen (op afroep) op vanaf de milieustraten. Inschrijver transporteert de afvalstoffen naar de verwerkingslocatie. • Verwerking: inschrijver verwerkt de van opdrachtgever afkomstige afvalstoffen. Voor de omvang van de opdracht wordt er verwezen naar hoofdstuk 1 (paragraaf 1.1) van de offerteaanvraag.
Interne Kennung: 6