312410-2026 - Ergebnis
Tschechien – Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen – Dodávka vysokoteplotní pece pro sintrování keramických dílů (opakované vyhlášení)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka vysokoteplotní pece pro sintrování keramických dílů (opakované vyhlášení)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 kusu vysokoteplotní pece pro sintrování keramických dílů (např. Al2O3). Součástí plnění je dále doprava do místa plnění, instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti a zaškolení obsluhy v rozsahu min. 1 hodiny. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2 Zadávací dokumentace. Jedná se o opakovanou veřejnou zakázku, přičemž v předchozím zadávacím řízení na veřejnou zakázku s názvem „Dodávka pece pro odstraňování organických pojiv a vysokoteplotní pece pro sintrování keramických dílů“ (evidenční číslo ve VVZ: Z2025-066001), které bylo rozděleno na 2 částí, již zadavatel zadal vybranému dodavateli Část 1 veřejné zakázky – Pec pro odstraňování organických pojiv. Předmětem této opakované veřejné zakázky je tedy pouze Část 2 původní veřejné zakázky.
Interne KennungBUR/2026/07
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42942000 Öfen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 kusu vysokoteplotní pece pro sintrování keramických dílů (např. Al2O3). Součástí plnění je dále doprava do místa plnění, instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti a zaškolení obsluhy v rozsahu min. 1 hodiny. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2 Zadávací dokumentace.