2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pyrotechnický a archeologický průzkum Cheb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení pyrotechnického a archeologického průzkumu na ploše 128,5 ha za účelem vyhledání a identifikace munice a archeologických nálezů pod povrchem terénu spočívající v přípravných pracích (zpracování technologického postupu a zajištění schválení příslušným správním orgánem), vyhledání (měření za použití vícekanálového magnetometru v podvěsu pod dronem), vyhodnocení a zviditelnění (počítačové zpracování naměřených dat a určení anomálií a jejich vynesení zpět do terénu), identifikace nálezů a v případě nálezu nebezpečné munice spolupráce s Policií ČR při transportu a likvidaci, a zpracování závěrečné zprávy o pyrotechnickém průzkumu a zpracování nálezové zprávy pro Archeologický ústav AV ČR. Cílem pyrotechnického průzkumu je lokalizace, identifikace a odstranění nebezpečné munice (selhaná válečná munice jako pozůstatek válečného bombardování) a další případné nálezy z doby působení americké, československé a sovětské armády. Cílem archeologického průzkumu je především včasná identifikace případných náhodných nálezů pro splnění zákonné povinnosti a eliminace rizika zastavení stavby.
Interne Kennung: 20260007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92360000 Dienstleistungen im pyrotechnischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje právo nezbytně nutné změny termínu plnění ve smyslu § 100 ZZVZ v případě, že v průběhu provádění Díla budou zjištěny významné archeologické nálezy či identifikace munice v takovém rozsahu, že na základě objektivních okolností, které žádná ze Smluvních stran nemohla předvídat při uzavírání Smlouvy, nemohly být zohledněny.