312449-2026 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni Stalowa Wola- w ramach zawarcia umów ramowych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni Stalowa Wola- w ramach zawarcia umów ramowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni Stalowa Wola- w ramach zawarcia umów ramowych”, w podziale na 6 części: Cz. 1. „Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego Biłgoraj” Cz. 2. "Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego Janów Lubelski” Cz. 3. „Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego Kolbuszowa” Cz. 4. "Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego Leżajsk” Cz. 5. „Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego Stalowa Wola” Cz. 6. „Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego Tarnobrzeg” Celem niniejszego postępowania jest zawarcie umów ramowych z maksymalnie dziesięcioma wykonawcami dla każdej części. Umowy te mają na celu ustalenie warunków udzielania zamówień cząstkowych, które mogą być realizowane w okresie 3 lat od dnia zawarcia umowy ramowej. Wskazane ilości (obmiar) w „Kosztorysach ramowych” mają charakter wielkości orientacyjnych. Zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, umowa ramowa nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do udzielenia na jej podstawie jakichkolwiek przyszłych zamówień. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna. Poszczególne zamówienia cząstkowe będą polegały na realizacji prac określonych m.in. w Dokumentacji technicznej.
Vorherige Bekanntmachung826991-2025
Interne KennungR.ROZ.2710.118.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 oraz z zastosowaniem art. 311 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR”. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej 10 wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 77211100 Holzfällung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego Biłgoraj
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na utrzymaniu rzek, cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego Biłgoraj. Prace polegać będą na bieżącym utrzymaniu rzek, cieków i kanałów na terenie działania Nadzoru Wodnego Biłgoraj. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungR.ROZ.2710.118.2025 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 77211100 Holzfällung, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 90713000 Beratung in Umweltfragen