See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATURY BADAWCZEJ NA POTRZEBY ROZBUDOWY ZAPLECZA ANALITYCZNO – LABORATORYJNEGO:KOLORYMETR ODBICIOWY
Beschreibung: dostawa aparatury badawczej na potrzeby rozbudowy zaplecza analityczno – laboratoryjnego: kolorymetr odbiciowy
Vorherige Bekanntmachung: 153717-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa aparatury badawczej na potrzeby rozbudowy zaplecza analityczno – laboratoryjnego: kolorymetr odbiciowy
Beschreibung: Dostawa aparatury badawczej na potrzeby rozbudowy zaplecza analityczno – laboratoryjnego: kolorymetr odbiciowy
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 1 Stück