2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Gorkého (Waldorfská) - rekonstrukce kuchyně
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce a dispoziční úpravy školní kuchyně a jídelny včetně zázemí v suterénu s úpravami vstupů v objektu ZŠ Gorkého (Waldorfská) Gorkého 867, 530 02 Pardubice.
Interne Kennung: IS/013/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1: Stavební úpravy kuchyně a souvisejících prostor
Beschreibung: Předmětem plnění pro ČÁST 1 veřejné zakázky je úprava dispozičního řešení provozu kuchyně. Vzniknou nové přípravny a sklady, změněno bude umístění jídelny a varny. Bude provedeno vybourání části vnitřní dispozice, nové vstupy konstrukcemi, podchycené překlady z ocelových válcovaných profilů, vybourání části podlah a podkladních betonů pro provedení úprav ležaté kanalizace. Pro přípravu vstupu a prostoru pro větrací jednotku budou provedeny v nezbytném rozsahu zemní práce. Pro nové gastro zařízení je nutné upravit ležatý rozvod kanalizace, v nezbytném rozsahu bude provedeno vybourání podkladních betonů, bude postavena nová revizní šachta na ležaté kanalizaci. Po provedení dobetonování nových podkladních betonů bude provedena oprava hydroizolace. Přístavby budou založen na základových pásech. Opěrná stěna vstupu bude železobetonová z betonu, dozdívky a vyzdívky nosných stěn budou provedeny z plných cihel nebo vápenopískových cihel. Příčky budou z keramických příčkovek. V místnostech výdaje, čajové kuchyně a jídelny bude proveden podhled. Budou provedeny nové omítky a obklady. Pro zásobování bude před objekt při severní fasádě proveden malý nákladní výtah, strojovna nad horní stanicí, šachta zděná, zastropená železobetonovou deskou. U jídelny bude přistavěn prostor pro umístění větrací jednotky, zděné konstrukce, zastropení železobetonovou deskou. Strojovna bude zateplena. Plochá střecha bude provedena z dvojice asfaltových pásů a bude zateplená. V upravovaných prostorech budou nově provedeny podlahy z keramických dlažeb případně PVC. Osazena budou nová plastová okna, nové vnitřní dveře. V jídelně bude proveden akustický podhled. Část dveří a oken bude v protipožárním provedení. Nový vstup do části kuchyně bude zastřešen. Z důvodu budoucí instalace výtahu budou v rámci projektu rekonstrukce kuchyně provedeny nezbytné úpravy pro budoucí bezbariérové užívání jídelny včetně navazujících prostor zázemí žáků. Bude provedena úprava dotčené části jídelny pro následné zpřístupnění prostor. Bude zřízeno nové WC, bude provedena příprava pro budoucí instalaci schodišťové plošiny u vyrovnávacích schodů v prostoru výdeje, pulty v prostoru výdeje jídel, bude provedeno kontrastní značení prosklených konstrukcí.
Interne Kennung: IS/013-1/26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2: Dodávka technologického a drobného gastro vybavení kuchyně
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky pro ČÁST 2 je dodávka a instalace nové gastro. Celková koncepce provozu je rozdělena na jednotlivé sekce od chlazení a skladování potravin přes přípravu, tepelnou úpravu a výdej jídel až po mytí použitého nádobí, tak aby vyhovovala současným hygienickým předpisům. Uspořádáním jednotlivých provozních částí, komunikací i technologického vybavení je zajištěn plynulý průběh a návaznost pracovních postupů v jednotlivých provozních úsecích, vzájemné provozní napojení, úspornost, hygienu práce a vyloučení křížení čistého a nečistého provozu. Dílčí řešení je patrné z výkresu „Členění stravovacího provozu, Technologické dispoziční řešení a Specifikace gastronomického zařízení. Provoz se skládá z úseků pro skladování potravin, přípravných úseků, varny, výdejny jídel a mytí nádobí. Podrobněji rozděleno do: skladování obalů, skladování odpadků, příjmu potravin, suchého skladu, skladování chlazených potravin, hrubé přípravny zeleniny a skladu zeleniny, čisté přípravy zeleniny a studené kuchyně, přípravy masa a vytloukání vajec, přípravy těsta, diety, varny, výdejny jídel, šokování a vakuování, plnění termoportů, mytí a uskladnění stolního nádobí, mytí provozního nádobí mytí a skladování termoportů a úklidové komory. Zavážka a skladování surovin bude probíhat dle potřeb. Zásobování provozu bude probíhat hlavním zásobovacím vstupem.
Interne Kennung: IS/013-2/26
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen