2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen theatermechanische hijsinstallaties grote zaal Stadsschouwburg Utrecht
Beschreibung: Om in de toekomst op veilige wijze aan de artistieke eisen van het theater te voldoen, worden de huidige hijsinstallaties, die hun maximale levensduur hebben bereikt, vervangen. De omvang van de opdracht bestaat uit: - Computerbesturing – 1 voordoekinstallatie -76 decortrekken - 6 zijtrekken – 2 Prosceniumtrek - 2 geluidstrekken – 8 tot 12 punttrekken - demonteren van bestaande hijsinstallaties
Interne Kennung: SSBU-TW-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416300 Hebezeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het plaatsen en aansluiten van 2 zaaltrekken