See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa papieru offsetowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: w części A papieru offsetowego 80 g/m² w ilości 350 000 kg, w części B papieru offsetowego 100 g/m² w ilości 100 000 kg. 2. Nie dopuszcza się możliwości przekroczenia zamawianej ilości poszczególnych formatów papieru offsetowego w żadnej z części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 113954-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp w związku z opublikowaniem w dniu 26.11.2025 r. Wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr 784469-2025 z 26/11/2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części A jest zakup i dostawa papieru offsetowego 80 g/m² w ilości 350 000 kg. - papier offsetowy arkuszowy, niepowlekany, biały, bezdrzewny, dwustronnie maszynowo gładzony, przeznaczony do obustronnego zadruku wielobarwnego w technologii offsetowej i dalszej obróbki introligatorskiej, o wartościach nominalnych: a) format A1: 860 x 610 mm, włókno wzdłuż krótkiego boku, b) gramatura: 80 g/m² - wg. normy PN-EN ISO 536:2020 lub równoważnej, c) grubość: nie mniejsza niż 99 μm – wg. normy PN-EN ISO 534:2012 lub równoważnej, d) nieprzezroczystość: nie mniejsza niż 89% - wg. normy ISO 2471:2008 lub równoważnej, e) białość CIE: nie mniejsza niż 143 – wg. normy ISO 11475:2017 lub równoważnej. Za rozwiązania równoważne do wskazanych wcześniej uzna się te, których parametry jakościowe są nie gorsze od określonych oraz które spełniają wszystkie zamieszczone wymagania. Podane powyżej wartości liczbowe, są wartościami nominalnymi wymaganymi przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część A - Papier offsetowy 80 g/m²
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części B jest zakup i dostawa papieru offsetowego 100 g/m² w ilości 100 000 kg. - papier offsetowy arkuszowy, niepowlekany, biały, bezdrzewny, dwustronnie maszynowo gładzony, przeznaczony do obustronnego zadruku wielobarwnego w technologii offsetowej i dalszej obróbki introligatorskiej, o wartościach nominalnych: a) format B1: 1000x700 mm, włókno wzdłuż krótkiego boku, b) gramatura: 100 g/m²– wg. normy PN-EN ISO 536:2020 lub równoważnej, c) grubość: nie mniejsza niż 122 μm – wg. normy PN-EN ISO 534:2012 lub równoważnej, d) nieprzezroczystość: nie mniejsza niż 91% - wg. normy PN-EN ISO 2471:2008 lub równoważnej, e) białość CIE: nie mniejsza niż 143 – wg. normy PN-ISO 11475:2017 lub równoważnej. Za rozwiązania równoważne do wskazanych wcześniej uzna się te, których parametry jakościowe są nie gorsze od określonych oraz które spełniają wszystkie zamieszczone wymagania. Podane powyżej wartości liczbowe, są wartościami nominalnymi wymaganymi przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część B - Papier offsetowy 100 g/m²