312580-2026 - Ergebnis
Polen – Ärztliche Versorgung im Krankenhaus – Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w dziedzinie kardiologii w Poradni Kardiologicznej.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w dziedzinie kardiologii w Poradni Kardiologicznej.
Beschreibung3. PRZEDMIOT KONKURSU Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice w następującym zakresie: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w dziedzinie kardiologii w Poradni Kardiologicznej. Udzielanie świadczeń zdrowotnych odbywać się będzie w dniach i w godzinach funkcjonowania Poradni Kardiologicznej ustalonych przez Kierownika Przychodni Kardiologicznej, zgodnie z wymaganiami określonymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość rozszerzenia lub zmniejszenia ilości jednostek/komórek, w których udzielane będą świadczenia zdrowotne w przypadku utworzenia nowych jednostek/komórek lub innych zmian organizacyjnych u Udzielającego zamówienia lub/i w przypadku udzielania świadczeń zdrowotnych przez Udzielającego zamówienia na zlecenie innych podmiotów. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85121231-1 – Usługi kardiologiczne CPV 85121200-5 – Specjalistyczne Usługi Medyczne
Interne KennungDK/138/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen