2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz dzieci z niepełnosprawnością do przedszkoli, szkól i placówek oświatowych w okresie od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu dzieci z niepełnosprawnością do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Usługa transportu dotyczy dowozu, który odbywa się z miejsca zamieszkania do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych i z powrotem.
Vorherige Bekanntmachung: 149160-2025
Interne Kennung: ROA.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne w celu skrócenia terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001