See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs ofert uzupełniający na Udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Podstawowa Opieka Zdrowotna w zakresie świadczeń lekarskich w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej realizowanych przez lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską lub indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską na rzecz pacjentów SPZZOZ w Pruszkowie.
Interne Kennung: DKP/KO/9/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Konkurs ofert uzupełniający na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Podstawowa Opieka Zdrowotna w zakresie świadczeń lekarskich w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej realizowanych przez lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską lub indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską na rzecz pacjentów SPZZOZ w Pruszkowie.