312624-2026 - Wettbewerb
Polen – Molkereierzeugnisse – dostawy nabiału
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy nabiału
BeschreibungDostawy nabiału do placówek Poznańskiego Zespołu Żłobków. Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia zawarto w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawarty jest we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz placówek Poznańskiego Zespołu Żłobków zlokalizowanych w Poznaniu wraz z adresami do których dostarczane będą artykuły stanowi załącznik nr 2 do wzoru umowy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawy nabiału do placówek Poznańskiego Zespołu Żłobków. Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia zawarto w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawarty jest we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz placówek Poznańskiego Zespołu Żłobków zlokalizowanych w Poznaniu wraz z adresami do których dostarczane będą artykuły stanowi załącznik nr 2 do wzoru umowy. Projektowane postanowienia umowy w sprawie niniejszego zamówienia zostały zawarte w załączniku do SWZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy zgodnie z zapisami § 12 projektu umowy.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy