See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu sanitarnego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie (ZP-29/2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego
Vorherige Bekanntmachung: 164409-2025
Interne Kennung: ZP-29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów przetargowych w zakresie transportu medycznego wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: Karetki podstawowe „P”
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: Karetki specjalistyczne „S”
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: Karetki transportowe „T”