2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba kabin na pozemku parc. č. 3524/16, Budišov
Beschreibung: Předmětem díla jsou stavební práce: – výstavba fotbalových kabin, které jsou navrženy jako samostatně stojící jednopodlažní nepodsklepená stavba obdélníkového půdorysu, zastavěná plocha 599,57 m2 - objekt nohejbalového hřiště, kde se řeší obnova zpevněné plochy s propustným povrchem z prosívky má rozměry 15,2 x 29,4 m o celkové ploše 446,88 m2, - vybudování nové retenční/akumulační nádrže s přepadem do vsakovacího objektu odkud se budou vody přirozeně vsakovat do podloží. Vsakovací objekt bude vyskládán z plastových vsakovacích bloků. Půdorysné rozměry 7,2x3,2 m s výškou 0,68 m. - výstavba nového pódia, které je navrženo jako samostatně stojící přízemní, jednopodlažní nepodsklepená stavba obdélníkového půdorysu se zděnými stěnami z pórobetonového zdiva bez zateplení. Zastavěná plocha 28,98 m2
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: zjednodušené podlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1