312691-2026 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Odnawialne źródła energii w budynkach i na obszarach użyteczności publicznej w jednostkach samorządowych powiatu rybnickiego” – część I - budynki MOSiR, OPS, CKE i USC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnawialne źródła energii w budynkach i na obszarach użyteczności publicznej w jednostkach samorządowych powiatu rybnickiego” – część I - budynki MOSiR, OPS, CKE i USC
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych oraz wykonaniem niezbędnych towarzyszących robót budowlanych w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy. 2. Na przedmiot zamówienia, składa się w szczególności zakres rzeczowy dla następujących budynków: 2.1 Budynek MOSiR mieszczący się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. 3 Maja 36a: - dostawa i zabudowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku – łączna moc znamionowa instalacji min. 49,95 kWp, - dostawa i montaż wszelkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów oraz wpięcie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektrycznej budynku, - wykonanie wszelkich niezbędnych robót towarzyszących w tym odtworzeniowych i naprawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakresie znajduje się w projekcie technicznym oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wykonanych przez Pracownię Projektową „AD Projekt”, ul. Wolna 130 A 44-203 Rybnik (Załącznik Nr 10 do SWZ) 2.2. Budynek OPS mieszczący się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. 3 Maja 36b: - dostawa i zabudowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku OPS oraz na dachu budynku CKE – łączna moc znamionowa instalacji min. 28,8 kWp, - dostawa i montaż wszelkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów oraz wpięcie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektrycznej budynku, - wykonanie wszelkich niezbędnych robót towarzyszących w tym odtworzeniowych i naprawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakresie znajduje się w projekcie technicznym oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wykonanych przez KOMAN FPUH Andrzej Zielonka, ul. Sygnały 18, 44-251 Rybnik. (Załącznik Nr 11 do SWZ) 2.3 Budynek CKE mieszczący się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. 3 Maja 36d: - dostawa i zabudowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku: na istniejącej konstrukcji wsporczej oraz bezpośrednio na dachu budynku CKE – łączna moc znamionowa instalacji min. 49,5 kWp, - dostawa i montaż wszelkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów oraz wpięcie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektrycznej budynku, - wykonanie wszelkich niezbędnych robót towarzyszących w tym odtworzeniowych i naprawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakresie znajduje się w projekcie technicznym oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wykonanych przez KOMAN FPUH Andrzej Zielonka, ul. Sygnały 18, 44-251 Rybnik. (Załącznik Nr 12 do SWZ) 2.4 Budynek USC mieszczący się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Parkowej 9a: - dostawa i zabudowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku – łączna moc znamionowa instalacji min. 9,35 kWp, - dostawa i montaż wszelkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów oraz wpięcie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektrycznej budynku, - wykonanie wszelkich niezbędnych robót towarzyszących w tym odtworzeniowych i naprawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakresie znajduje się w projekcie technicznym oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wykonanych przez KOMAN FPUH Andrzej Zielonka, ul. Sygnały 18, 44-251 Rybnik. (Załącznik Nr 13 do SWZ) 3. Zamawiający, dla każdego z budynków, dopuszcza dostawę i montaż innej ilości paneli fotowoltaicznych niż przyjęto w projektach technicznych pod warunkiem, iż wskazane tam parametry w zakresie mocy poszczególnych paneli jak i całej instalacji dla danego budynku są wartościami minimalnymi. W przypadku gdy Wykonawca zaproponuje panele o innych parametrach mających wpływ na wartość obciążeń niż przyjęto w projekcie, zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu opinii technicznej/ekspertyzy/innego opracowania sporządzonej przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia budowlane, potwierdzającej możliwość montażu zaproponowanego wariantu instalacji. Dostarczenie Zamawiającemu ww. opracowania będzie w takim przypadku warunkiem zatwierdzenia przez inspektora nadzoru zaproponowanych przez Wykonawcę paneli fotowoltaicznych.
Vorherige Bekanntmachung151435-2026
Interne KennungZP.271.1.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający skrócił termin składania ofert, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 09330000 Solarenergie, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji