2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening voor gemeente Hoeksche Waard & Hoeksche Waard Werkt
Beschreibung: Gemeente Hoeksche Waard wil vanuit de wettelijke verplichte taken van de arbodienstverlening een verrichtingen contract aangaan met een arbodienstverlener. Dat betreft de gemeentelijke organisatie en de organisatie de Hoeksche Waard Werkt (medewerkers beschut werk). Wij willen hierbij zoveel mogelijk zelf de regie behouden. De hoeveelheid is omschreven in de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: Z/24/271409
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar voor de gehele markt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Arbodienstverlening gemeentelijke organisatie
Beschreibung: Opdrachtgever streeft een integraal arbo- en verzuimbeleid na waarbij preventie een belangrijke rol speelt. Het doel van de aanbesteding is om te komen tot een overeenkomst met een betrouwbare opdrachtnemer (partner) die de dienstverlening uitvoert op basis van de in dit PvE geformuleerde eisen en voorwaarden. De inzet van de arbodienstverlener richt zich primair op ziekteverzuimbegeleiding, inclusief verzuimadministratie en -analyse, spreekuur en sociaal medisch overleg (SMO). De leidinggevende is primair verantwoordelijk voor de verzuimbegeleiding (integraal management) en wordt hierbij ondersteund door het team HRM. Van de arbodienstverlener worden concrete richtlijnen voor en ondersteuning van de leidinggevenden en HRM verwacht over de omgang met zieke medewerkers en de wijze van verzuimbegeleiding. Minstens zo belangrijk is ook de advisering aan en ondersteuning van de medewerker.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Arbodienstverlening voor Hoeksche Waard Werkt
Interne Kennung: 2