See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa kursów liniowych nr 13163/16132, 13141/14132, 13142/14133, 53322/32132
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na: 1.1 przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku; 1.2 przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych. dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 (cztery) zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 790306-2024
Interne Kennung: CZ.26.772.2024.DTPN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - obsługa kursów liniowych Usługa A - kurs nr 13141/14132 WER Zabrze-WER Komorniki -WER Komorniki - WER Zabrze
Beschreibung: Część 2 obejmuje kurs 13141/14132 WER Zabrze-WER Komorniki -WER Komorniki - WER Zabrze. Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 178 920. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 114 400. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji:64 520. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 50% usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Maksymalny zakres zamówienia został wskazany w SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla części 1- 6 miesięcy w okresie 2 lat od udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 334 834 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - obsługa kursów liniowych Usługa A - kurs nr 13142/14133 WER Zabrze-WER Komorniki -WER Komorniki - WER Zabrze
Beschreibung: Część 3 obejmuje kurs nr 13142/14133 WER Zabrze-WER Komorniki -WER Komorniki - WER Zabrze. Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 178 920. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 114 400. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 64 520. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 50% usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Maksymalny zakres zamówienia został wskazany w SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla części 1- 6 miesięcy w okresie 2 lat od udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 178 920 Kilometer