2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení odborných učeben Základní školy pod Svatou Horou – druhé opakované řízení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je úprava dílen, kuchyňky, multimediální učebny a učebny polytechnicky v objektu školy a rovněž dodávka audiovizuální techniky. Zadavatel informuje, že tato veřejná zakázka je dělena na 2 části, a to: 1) Část veřejné zakázky: Stavební práce 2) Část veřejné zakázky: AVT 1. Část veřejné zakázky: Stavební práce: Předmětem části 1 této veřejné zakázky jsou stavební práce či úpravy dílen, kuchyňky, multimediální učebny a učebny polytechniky. Rozsah jednotlivých úprav či stavebních prací v učebnách školy je rozepsaný v bodě 4 a v příloze č. 5 zadávací dokumentace. Vybraný účastník bude mít v části 1 této veřejné zakázky sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zadavateli či třetí osobě při výkonu své činnosti ve výši min. 2 000.000 Kč. Vybraný účastník je povinen předat zadavateli doklad o tomto pojištění nejpozději při podpisu kupní smlouvy. Pokud vybraný účastník neposkytne zadavateli součinnost dle předchozí věty, zadavatel s ním není povinen uzavřít smlouvu v rámci této veřejné zakázky. Zadavatel upozorňuje, že jako chronologicky první část veřejné zakázky musí být realizovány stavební práce. 2. Dodávka audiovizuální techniky: Předmětem části 2 této veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky do učeben objektu školy. a) Dodávka dílny: Zadavatel v rámci dodávek do dílen objektu školy požaduje dodání: Interaktivního systému, Prezentačního softwaru, Nástěnného držáku, Nástěnné tabule, Kabelu HDMI a extenderu, Repeateru aktivního USB, EDIDu a HDCPu manažera, Stolního vizualizéru, PC ovládací a prezentační stanice pro učitele, Kabelu DisplayPort, Kabelu DP – HDMI, Monitoru, Access pointu, PoE injektoru a datového switche. b) Dodávka Kuchyň: Zadavatel v rámci dodávek do kuchyně objektu školy požaduje dodání: Interaktivního systému, Prezentačního softwaru, Nástěnného držáku, Kabelu HDMI a extenderu, Repeateru aktivního USB, EDIDu a HDCPu manažera, Stolního vizualizéru, PC ovládací a prezentační stanice pro učitele, Kontrolního a prezentačního monitoru, Kabelu DisplayPort, Kabelu DP – HDMI, Monitoru, Access pointu, PoE injektoru a datového switche. c) Dodávka Multimediální učebna: Zadavatel v rámci dodávek do multimediální učebny objektu školy požaduje dodání: Interaktivního systému, Prezentačního softwaru, Nástěnného držáku s křídly, Kabelu HDMI a extenderu, Repeateru aktivního USB, EDIDu a HDCPu manažera, Stolního vizualizéru, Ovládací SW pro organizaci aktivit v laboratoři, Ovládací SW jazykové laboratoře pro mediální aktivity, Učitelský SW, Audio matice pro interkom, Audio mixeru a sluchátkového zesilovače – učitel, Audio mixeru a sluchátkového zesilovače – student, Systémový náhlavní set - sluchátka/mikrofon, Podružný instalační materiál, Digitální cvičebnice AJ, Digitální cvičebnice NJ, Tištěná cvičebnice N, Tištěná cvičebnice AJ, PC ovládací a prezentační stanice pro učitele, Zvuková karta, Kontrolní a prezentační monitor, Kabel DisplayPort, Kabel DP – HDMI, Kabel HDMI, Webová kamera učitel, PC stanice pro studenty, Kontrolní a prezentační monitor, Kabel DisplayPort, Webová kamera studenti, USB HUB, NAS úložiště, HDD pro úložiště, Laserová tiskárna, Access pointu, PoE injektoru a datového switche, Patch panel, 19" rozvaděč, PC Media server, Záložní zdroj – UPS, SW modul pro internetový přístup, Videokamera, Soundbar, Profesionální LCD monitor, Sestava mobilního stojanu, Přípojné místo, Kabel HDMI a extender, USB repeater, Výukový software, Výukový software II. d) Dodávka Polytechnická učebna: Zadavatel v rámci dodávek do polytechnické učebny objektu školy požaduje dodání: Interaktivního systému, Prezentačního softwatu, Nástěnného držáku, Nástěnné tabule, Kabelu HDMI a extenderu, Repeateru aktivního USB, HDMI rozbočovač, Stolní vizualizér, PC ovládací a prezentační stanice pro učitele, Kontrolní a prezentační monitor, Kabel DisplayPort, Kabel DP – HDMI, Pracovní stanice pro studenty, Aktivní pero, Dobíjecí skříň, Access pointu, PoE injektoru a datového switche, Sestava pro výuku robotiky, Sestava pro výuku robotiky, Sestava pro výuku robotiky, Herní pole, Herní elementy, Mobilní box s 4x VR náhlavními sety, Mobilní box s 8x VR náhlavními sety, Licence ke cloudu, Licence tréninku, Třídní sada, Třídní sada, Videokamera, Soundbar, Profesionální LCD monitor, Sestava mobil
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 72268000 Bereitstellung von Software, 30213300 Tischcomputer, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vybavení odborných učeben Základní školy pod Svatou Horou – druhé opakované řízení - ČÁST 1 - STAVEBNÍ PRÁCE
Beschreibung: Předmětem části 1 této veřejné zakázky jsou stavební práce či úpravy dílen, kuchyňky, multimediální učebny a učebny polytechniky. Rozsah jednotlivých úprav či stavebních prací v učebnách školy je rozepsaný v bodě 4 a v příloze č. 5 zadávací dokumentace. Vybraný účastník bude mít v části 1 této veřejné zakázky sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zadavateli či třetí osobě při výkonu své činnosti ve výši min. 2 000.000 Kč. Vybraný účastník je povinen předat zadavateli doklad o tomto pojištění nejpozději při podpisu kupní smlouvy. Pokud vybraný účastník neposkytne zadavateli součinnost dle předchozí věty, zadavatel s ním není povinen uzavřít smlouvu v rámci této veřejné zakázky. Zadavatel upozorňuje, že jako chronologicky první část veřejné zakázky musí být realizovány stavební práce.
Interne Kennung: ČÁST 1 - STAVEBNÍ PRÁCE
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Vybavení odborných učeben Základní školy pod Svatou Horou – druhé opakované řízení - ČÁST 2 - DODÁVKY
Beschreibung: Předmětem části 2 této veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky do učeben objektu školy. a) Dodávka dílny: Zadavatel v rámci dodávek do dílen objektu školy požaduje dodání: Interaktivního systému, Prezentačního softwaru, Nástěnného držáku, Nástěnné tabule, Kabelu HDMI a extenderu, Repeateru aktivního USB, EDIDu a HDCPu manažera, Stolního vizualizéru, PC ovládací a prezentační stanice pro učitele, Kabelu DisplayPort, Kabelu DP – HDMI, Monitoru, Access pointu, PoE injektoru a datového switche. b) Dodávka Kuchyň: Zadavatel v rámci dodávek do kuchyně objektu školy požaduje dodání: Interaktivního systému, Prezentačního softwaru, Nástěnného držáku, Kabelu HDMI a extenderu, Repeateru aktivního USB, EDIDu a HDCPu manažera, Stolního vizualizéru, PC ovládací a prezentační stanice pro učitele, Kontrolního a prezentačního monitoru, Kabelu DisplayPort, Kabelu DP – HDMI, Monitoru, Access pointu, PoE injektoru a datového switche. c) Dodávka Multimediální učebna: Zadavatel v rámci dodávek do multimediální učebny objektu školy požaduje dodání: Interaktivního systému, Prezentačního softwaru, Nástěnného držáku s křídly, Kabelu HDMI a extenderu, Repeateru aktivního USB, EDIDu a HDCPu manažera, Stolního vizualizéru, Ovládací SW pro organizaci aktivit v laboratoři, Ovládací SW jazykové laboratoře pro mediální aktivity, Učitelský SW, Audio matice pro interkom, Audio mixeru a sluchátkového zesilovače – učitel, Audio mixeru a sluchátkového zesilovače – student, Systémový náhlavní set - sluchátka/mikrofon, Podružný instalační materiál, Digitální cvičebnice AJ, Digitální cvičebnice NJ, Tištěná cvičebnice N, Tištěná cvičebnice AJ, PC ovládací a prezentační stanice pro učitele, Zvuková karta, Kontrolní a prezentační monitor, Kabel DisplayPort, Kabel DP – HDMI, Kabel HDMI, Webová kamera učitel, PC stanice pro studenty, Kontrolní a prezentační monitor, Kabel DisplayPort, Webová kamera studenti, USB HUB, NAS úložiště, HDD pro úložiště, Laserová tiskárna, Access pointu, PoE injektoru a datového switche, Patch panel, 19" rozvaděč, PC Media server, Záložní zdroj – UPS, SW modul pro internetový přístup, Videokamera, Soundbar, Profesionální LCD monitor, Sestava mobilního stojanu, Přípojné místo, Kabel HDMI a extender, USB repeater, Výukový software, Výukový software II. d) Dodávka Polytechnická učebna: Zadavatel v rámci dodávek do polytechnické učebny objektu školy požaduje dodání: Interaktivního systému, Prezentačního softwatu, Nástěnného držáku, Nástěnné tabule, Kabelu HDMI a extenderu, Repeateru aktivního USB, HDMI rozbočovač, Stolní vizualizér, PC ovládací a prezentační stanice pro učitele, Kontrolní a prezentační monitor, Kabel DisplayPort, Kabel DP – HDMI, Pracovní stanice pro studenty, Aktivní pero, Dobíjecí skříň, Access pointu, PoE injektoru a datového switche, Sestava pro výuku robotiky, Sestava pro výuku robotiky, Sestava pro výuku robotiky, Herní pole, Herní elementy, Mobilní box s 4x VR náhlavními sety, Mobilní box s 8x VR náhlavními sety, Licence ke cloudu, Licence tréninku, Třídní sada, Třídní sada, Videokamera, Soundbar, Profesionální LCD monitor, Sestava mobil
Interne Kennung: ČÁST 2 - DODÁVKY
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 72268000 Bereitstellung von Software, 30213300 Tischcomputer