31279-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Energetické úspory gastro provozu na Střední škole dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, p. o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergetické úspory gastro provozu na Střední škole dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, p. o.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení díla spočívajícího v: - poskytnutí dodávek gastrotechnologie; - provedení souvisejících stavebních prací a činností, jež jsou nezbytné pro provedení a zajištění funkčnosti celého díla vč. ohlášení stavby a získání případných povolení potřebných k řádnému užívání stavby - zpracování projektové dokumentace pro provedení stavby vč. poskytnutí licence k jejímu užití; - zpracování dokumentace skutečného provedení dokončené stavby (vč. poskytnutí licence k jejímu užití); - osazení měření za účelem zavedení energetického managementu dle metodiky Operačního programu životního prostředí a dále proškolení uživatelů z pohledu provozu a splnění energetických parametrů stanovených energetickým posudkem v době udržitelnosti projektu (přílohu č. 10 zadávací dokumentace tvoří metodický návod pro splnění požadavku na zavedení energetického managementu).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen, 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 45000000 Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45000000 Bauarbeiten, 39310000 Verpflegungseinrichtungen