2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług obsługi Zwiedzających oraz obsługi ekspozycji wystaw w oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług obsługi Zwiedzających oraz obsługi ekspozycji wystaw w oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w Krakowie. Szczegółowy opis zawiera OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 667124-2025
Interne Kennung: ZP-271-30/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług obsługi Zwiedzających oraz obsługi ekspozycji wystaw w oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w Krakowie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.